13 Noyabr 2023 15:23
Qafqaz regionunun ən böyük texnoloji konfransı “Touch Summit” yenidən baş tutacaq. Tech.az media Ənənəvi olaraq dekabrın 7 və 8-də Rustaveli Teatrında keçiriləcək yekun texnoloji sammit - TOUCH23-ün rəsmi media tərəfdaşıdır.
Bu iki günlük macəra Rustaveli teatrının müxtəlif məkanlarına bölünəcək və 3 fərqli səhnə olacaq: Future Stage, Growth Stage və startup Jungle.
Proqram Səhərdən axşama qədər təqdimatlar, panel müzakirələri, seminarlar, görüşlər, mentorluq sessiyaları, ortaq iş sahəsi, çoxlu ilham, kəşflərlə dolu olacaq.
Bu sammitin məqsədi dəvət olunmuş məruzəçilər, nümayəndələr, iştirak edən startaplar və investorlar baxımından tədbiri daha da beynəlxalq etmək, yerli mütəxəssislərin və startap ekosisteminin inkişafına daha çox töhfə verməkdir.
Dünyanın hər yerindən aparıcı şirkətlərin spikerləri təqdim olunacaq: Google, Meta, IDEO, ReadyPlayerMe, NVIDIA, Spotify, MIRO, Sandbox, Cloudflare, Brain.Space, Breakfast.app, Dutch Digital Design, Launch Code, Keely Consulting və daha çoxları.
Əlavə məlumat üçün veb sayta keçid edə bilərini: https://touch.ge/touch23/speakers
Bu ilki sammitdə startap ekosisteminin inkişafının təşviqinə xüsusi yer ayrılacaq. İnvestorlar və startaplar üçün təqdimatlar və panel müzakirələri ilə ayrıca proqram hazırlanacaq. Bütün startap nümayəndələri sammitə dəvət olunmuş mentorlarla mentorluq sessiyaları planlaşdırmaq imkanı əldə edəcəklər.
Sammit çərçivəsində startaplar üçün ayrıca sərgi sahəsi də ayrılacaq və burada 30-a qədər startapçıya öz məhsullarını nümayəndələrə təqdim etmək imkanı veriləcək.
Təşkilatçılara görə tədbirdə Mərkəzi və Şərqi Avropa, Mərkəzi Asiya və EMEA regionlarından 100-dən çox investor (VC's & Angels) iştirak edəcək. 100-dən çox startap - o cümlədən Gürcüstan, Azərbaycan, Ermənistan, Estoniya, Latviya, Polşa, Qazaxıstan, Özbəkistan, Qırğızıstan startap ekosisteminin nümayəndələri də olacaq.

13 November 2023 15:23
Tech.az media is the official media partner of TOUCH23, the final technology summit traditionally held on December 7 and 8 at the Rustaveli Theater.
This two-day adventure will be divided into different spaces of the Rustaveli theater. There will be 3 different scenes: Future Stage, Growth Stage, and startup Jungle
The program from morning to late evening will be packed with presentations, panel discussions, workshops, meetings, mentorship sessions, shared workspace, lots of inspiration, discoveries and new connections.
The aim of this summit is to make the event even more international in terms of invited speakers, delegates, attending startups and investors, and to contribute more to the development of local professionals and the startup ecosystem.
Speakers from leading companies from around the world will be featured: Google, Meta, IDEO, ReadyPlayerMe, NVIDIA, Spotify, MIRO, Sandbox, Cloudflare, Brain.Space, Breakfast.app, Dutch Digital Design, Launch Code, Keely Consulting and many more.
For more information please check our website: https://touch.ge/touch23/speakers
At the summit this year, a special place will be devoted to promoting the development of the startup ecosystem. A separate program with presentations and panel discussions will be developed for investors and startups. All startup delegates will have the opportunity to schedule mentorship sessions with mentors invited to the summit.
As part of the summit, an exhibition space will also be allocated separately for startups, where up to 30 startups will be given the opportunity to present their products to the delegates.
According to the organizers, more than 100 investors (VC's & Angels) from Central and Eastern Europe, Central Asia and EMEA regions will attend the event. More than 100 startups - including representatives of the startup ecosystem of Georgia, Azerbaijan, Armenia, Estonia, Latvia, Poland, Kazakhstan, Uzbekistan, Kyrgyzstan.