Qlobal e-ticarət bazarlarını hədəfləyən KOB-larımız üçün əla fürsət!
“EU4DIGITAL” layihəsi çərçivəsində 5 ən perspektivli kiçik və orta biznes sahibkarı elektron ticarət təlimləri üçün seçiləcək.
Təlimlər qrup və individual mərhələdə baş tutacaq və rəqəmsal marketinq, Amazon, Etsy, Ebay kimi iri e-ticarət platformalarında qeydiyyat prosesi, məhsulların yerləşdirilməsi, Avropa İttifaqı ərazisində e-ticarət qanunları, biznes idarəetmənin hüquqi və inzibati xüsusiyyətləri və digər mühüm mövzuları əhatə edəcək.
Qeyd edək ki, e-ticarət təlimləri onlayn formatda baş tutacaq.Təlimlərə Son müraciət tarixi 27 sentyabrdır.

Great opportunity for our SMEs targeting global e-commerce markets!
Within the "EU4DIGITAL" project, 5 most promising small and medium business entrepreneurs will be selected for e-commerce training.
The trainings will take place at the group and individual level and will cover digital marketing, the registration process on large e-commerce platforms such as Amazon, Etsy, Ebay, product placement, e-commerce laws in the European Union, legal and administrative features of business management, and other important topics.
It should be noted that the e-commerce training will take place in an online format. The last date of application for the training is September 27.