Vebsaytlar üçün yeni SEO analiz aləti Scanandfix.com istifadəyə verildi
Rəqəmsal texnologiyalar sahəsində innovativ həllər təqdim edən Corpowid.ai startapı, bu gün yeni rəqəmsal resursu – www.scanandfix.com saytının rəsmi istifadəyə verildiyini elan edib. Bu platforma müəssisələrə və vebsayt sahiblərinə öz resurslarının rəqəmsal əlçatanlıq və Axtarış Motoru Optimallaşdırılması (SEO) performansını analiz etmək üçün nəzərdə tutulmuş qabaqcıl bir vasitədir.
www.scanandfix.com istifadəçilərə internet saytlarının mövcud vəziyyətini qiymətləndirmək üçün unikal və interaktiv rəqəmsal təcrübə təqdim edir. Platforma vebsaytların hazırkı Google reytinqini ölçərək saytdakı problem və zəif tərəflər haqqında ətraflı izahatlar verir, onların qlobal rəqəmsal əlçatanlıq standartlarına uyğunluğunu ölçür.
Əlavə olaraq, platforma istifadəçilərə Corpowid-in innovativ həllini tətbiq etdikdən sonra əldə ediləcək potensial təkmilləşdirmələri vizual şəkildə görməyə kömək edir. Bu, texniki prosesləri sadələşdirərək Corpowid məhsulunu satın almazdan öncə nəticələriniz haqqında məlumatlı olmanıza kömək edir.
Google reytinqindən əlavə olaraq əldə olunan dəqiq hesabatlar mütəxəsislərin öz saytlarının uyğunsuzluqlarını yerini aşkar etməyə də kömək edir. Bunun vasitəsi ilə, problemlerin daha qısa zamanda həll olunmasında ciddi roll oynayır.
Şirkət nümayəndələrinin qeyd etdiyi kimi, rəqəmsal dünyada veb saytların texniki uğuru iki əsas amildən asılıdır: Əlçatanlıq və SEO. www.scanandfix.com məhz bu ehtiyacları dərindən analiz edərək cavab verir və vebsayt sahibləri üçün daha asan idarəolunan bir alət təqdim edir.
www.scanandfix.com marketinq mütəxəssisləri, proqramçılar, rəqəmsal transformasiya mütəxəsisləri, biznes sahibləri və onlayn mövcudluğunu artırmağa çalışan hər kəs üçün əvəzolunmaz bir vasitəyə çevrilmək potensialına malikdir. Corpowid.ai-ın bu məhsulunun istifadəsi ödənişsizdir və  vebsaytlar üçün rəqəmsal əlçatanlıq sahəsində inqilabi xarakter daşıdığı gözlənilir.

Scanandfix.com, a new SEO analysis tool for websites, has been launched
Corpowid.ai, a startup offering innovative solutions in the field of digital technologies, today announced the official launch of its new digital resource – www.scanandfix.com. This platform is an advanced tool designed for businesses and website owners to analyze the digital accessibility and Search Engine Optimization (SEO) performance of their resources.
www.scanandfix.com provides users with a unique and interactive digital experience to assess the current state of their websites. The platform measures websites’ current Google rankings, identifies issues and weak points, and evaluates their compliance with global digital accessibility standards.
Additionally, the platform helps users visualize potential improvements that could be achieved after applying Corpowid’s innovative solutions. This simplifies technical processes and allows users to gain insights into expected results before purchasing Corpowid’s products.
In addition to Google ranking, the detailed reports generated help experts pinpoint inconsistencies on their websites, significantly aiding in faster problem resolution.
According to company representatives, the technical success of websites in the digital world depends on two main factors: accessibility and SEO. www.scanandfix.com addresses these needs in depth and provides a more manageable tool for website owners.
The platform has the potential to become an indispensable tool for marketing specialists, programmers, digital transformation experts, business owners, and anyone looking to enhance their online presence. The use of Corpowid.ai’s product is free and is expected to bring a revolutionary impact in the field of digital accessibility for websites.