25 Noyabr 2024 13:35
Belə ki, onlar artıq ölkəxaricinə çıxaraq fəaliyyət dairələrini genişləndirməyə başlayıblar. İlkin olaraq Coffeein Kanadada fəaliyyətə başlayır. Tezliklə tətbiq həmin ölkə ərazisində yaşayanlar üçün əlçatan olacaq və burada yaşayan istifadəçilər də limitsiz kofe almaq imkanının dadını çıxara biləcəklər.
Startapın yaradıcıları qeyd edir ki, Kanada, onların həm qlobal arenada Azərbaycan startaplarının potensialını nümayiş etdirmək, həm də kofesevənləri bir araya gətirmək üçün əzmkarlığının bariz nümunəsidir.
Bu, yalnız başlanğıcdır və onlar inanır ki, Coffeein-in unikal kofe təcrübəsi, şəbəkələşmə və premium imkanları ilə yeni bazarlara da daxil olmağa davam edəcəklər.
Startap-la bağlı ikinci gözəl xəbər isə, Coffeein-in “Startap” şəhadətnaməsi almasıdır.
Belə ki, Coffeein layihənin inkişaf mərhələsi üçün mikro və kiçik sahibkarlıq subyektlərinə Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA)  tərəfindən 3 illik müddətə təqdim olunan Startap şəhadətnaməsini əldə edib.
Coffeein tətbiqi özündə bir neçə xüsusiyyəti cəmləşdirən tətbiqdir.
Onun vasitəsilə siz ayda endirimli qiymətlə cəmi 107AZN ödəyərək, 1 ay ərzində hər gün 5 saatdan bir 1 ədəd olmaqla LİMİTSİZ kofe almaq fürsəti əldə edirsiniz.
Həmçinin balansınıza məbləğ yükləyərək 100-dən çox partnyorda QR vasitəsilə ödəniş edərək 10-20% arası yüksək keşbek qazana bilərsiniz. Balansla tək kofe deyil, digər içkiləri və yeməklərin ödənişlərini həyata keçirmək mümkündür.
Premium abunəlik çərçivəsində istifadəçilər partnyora getmədən və ya məkanda əyləşərək məsafədən kofe sifariş edə, onun hazırlanma müddətini təyin edə bilərlər.
Tətbiqin həmçinin yeni funksiyası da var. Belə ki, Coffeein istifadəçisi olan dostunuzun balansına məbləğ köçürə və ya ona aylıq abunəlik hədiyyə edə bilərsiniz.

Two Exciting Announcements from the Local Startup “Coffeein”!
The young Azerbaijani startup “Coffeein” has achieved a significant milestone. They have already started expanding their operations internationally. Initially, Coffeein will be launching in Canada. Soon, the app will be available to residents of Canada, allowing them the opportunity to enjoy unlimited coffee.
The creators of the startup emphasize that Canada serves as a clear example of their determination to showcase the potential of Azerbaijani startups on the global stage and bring coffee enthusiasts together. This is just the beginning, and they are confident that Coffeein will continue to enter new markets with its unique coffee experience, networking opportunities, and premium services.
The second exciting news is that Coffeein has received the "Startup" certificate. The startup has obtained the Startup Certificate, which is granted by the Small and Medium Business Development Agency (SMBDA) to micro and small businesses for a period of three years, supporting the project's development phase.
Coffeein app offers several features.
With Coffeein, users can enjoy unlimited coffee — one cup every 5 hours, for a whole month, at a discounted price of just 107 AZN.
Additionally, by adding funds to your balance, you can earn 10-20% cashback through QR payments at 100+ partner locations. The balance can be used not only for coffee but also other drinks and meals.
With the premium subscription, users can order coffee remotely and set the preparation time, all without visiting the partner location or sitting at the venue.
The app also includes a new feature: you can transfer funds to the balance of a friend who uses Coffeein or gift them a monthly subscription.