Bugatti Bakıda "showroom" açır
Fransanın məşhur lüks avtomobil istehsalçısı Bugatti Azərbaycanda və Gürcüstanda rəsmi nümayəndəsini təyin edib.
Bakının mərkəzində yerləşəcək yeni Bugatti diler mərkəzi brendin bütün avtomobillərini alıcılara təqdim edəcəkdir. Bugatti Bakı Mərkəzinin son standartlara uyğun məkanı, ən müasir texnologiya və innovativ dizaynı sayəsində bazara yenilik gətirəcəkdir. Yüz ildən çox keçmişə uzanan zəngin tarixə malik Bugatti davamlı olaraq  innovasiya, performans, və zəriflik təcəssümüdür.
Bugatti Bakı Mərkəzi, müştərilərinə Bugatti-nin dünyaya səs salan misilsiz güc, sürət və adrenalin yaşamağa imkan verən  həm yeni, həm də ikinci-əl Bugatti modellərinin tam çeşidini təklif edəcək. Bugatti Bakı Mərkəzi hər bir Bugatti avtomobilini unikal edən və müştəri tələblərinə ən xırda detallara qədər cavab verən eksklüziv fərdiləşdirmə üstünlükləri əldə etmək imkanı yaradacaq.
Bugatti-nin Azərbaycan və Gürcüstandakı rəsmi dileri “Nazar Holdings” şirkətinin sahibi Əli Nəzər “Bugatti brendini Bakıya gətirməkdən çox məmnunuq” deyə bildirib. “Bugatti həmişə güzəştsiz performans və lüks simvolu olub. Biz bu müstəsna avtomobilləri Azərbaycanın ən zövqlü avtomobil həvəskarlarına təqdim etməyi səbirsizliklə gözləyirik”.
Bugatti Bakı Mərkəzi yalnız diler deyil, həm də həmfikir insanların avtomobil yeniliklərinə olan ehtiraslarını bölüşmək üçün bir araya gəldiyi Bugatti sevərlərin mərkəzdir.
Üzeyir Hacıbəyli 57 ünvanında yerləşəcək Bugatti Bakı Mərkəzi xüsusi ekspertlər komandası ilə hər bir Bugatti sahibinə layiq olduqları dəstəyi təmin edəcək.
Bugatti brendinin Azərbaycan və Gürcüstandakı rəsmi dileri “Nazar Holdings” şirkətidir. “Nazar Holdings” şirkəti Cənubi Qafqazda müxtəlif super-lüks idman avtomobilləri brendlərini təmsil edir.
Ətraflı məlumat üçün bizə zəng edin: [012 424 77 77].
Əlavə məlumat üçün www.bugatti.com saytına daxil olun.
Bugatti haqqında: Bugatti Automobiles S.A.S. dünyanın ən sürətli və eksklüziv avtomobillərinin istehsalı ilə tanınan yüksək performanslı lüks avtomobillərin fransız istehsalçısıdır. 1909-cu ildə Ettore Bugatti tərəfindən əsası qoyulan brend incəsənət və mühəndisliyi mükəmməl birləşdirən avtomobil şedevrləri yaratmaqda zəngin tarixə malikdir.

Bugatti opens a "showroom" in Baku
The famous French luxury car manufacturer Bugatti has appointed its official representative in Azerbaijan and Georgia.
The new Bugatti dealership, which will be located in the center of Baku, will present all the cars of the brand to buyers. Bugatti Baku Center will bring innovation to the market thanks to its state-of-the-art space, state-of-the-art technology and innovative design. With a rich history stretching back over a hundred years, Bugatti has consistently epitomized innovation, performance, and elegance.
The Bugatti Baku Center will offer its customers a full range of both new and second-hand Bugatti models that will allow them to experience the unparalleled power, speed and adrenaline that Bugatti has made known to the world. Bugatti Baku Center will provide an opportunity to obtain exclusive customization benefits that make each Bugatti car unique and meet customer requirements down to the smallest detail.
"We are very happy to bring the Bugatti brand to Baku," said Ali Nazar, the owner of Nazar Holdings, Bugatti's official dealer in Azerbaijan and Georgia. “Bugatti has always been a symbol of uncompromising performance and luxury. We look forward to presenting these exceptional cars to the most discerning car enthusiasts in Azerbaijan."
Bugatti Baku Center is not only a dealer, but also a center for Bugatti lovers, where like-minded people come together to share their passion for automotive innovations.
The Bugatti Baku Center, which will be located at Uzeyir Hajibeyli 57, will provide every Bugatti owner with the support they deserve with a special team of experts.
Nazar Holdings is the official dealer of the Bugatti brand in Azerbaijan and Georgia. "Nazar Holdings" company represents various super-luxury sports car brands in the South Caucasus.
Call us for more information: [012 424 77 77].
For more information, visit www.bugatti.com.
About Bugatti: Bugatti Automobiles S.A.S. is a French manufacturer of high-performance luxury cars known for producing some of the world's fastest and most exclusive cars. Founded by Ettore Bugatti in 1909, the brand has a rich history of creating automotive masterpieces that seamlessly blend art and engineering.