“İkas” “Neftçi” PFK-nın rəsmi sponsoru oldu!
“Neftçi” PFK ilə Türkiyənin məşhur elektron ticarət infrastrukturu brendi “İkas” arasında əməkdaşlıq müqaviləsi bağlanıb. Razılaşmaya əsasən, “İkas” “Neftçi” PFK-nın məhsullarının satışını təşkil edəcək onlayn fan-mağazasının veb saytını və texniki infrastrukturunu quracaq.
“İkas” bizimlə – Azərbaycanın ən köklü klubu ilə əməkdaşlığa imza atmaqla həm təcrübəsini beynəlxalq arenaya çıxarır, həm də Azərbaycan ilə Türkiyə arasındakı qardaşlıq bağlarını idman meydanlarından e-ticarət dünyasına daşıyır.
Qeyd edək ki, Türkiyədə idmanın inkişafına dəstək olmaq missiyası ilə yola çıxan “İkas” ad sponsoru kimi “Eyüpspor”un yaşıl meydanlardakı uğurlarında pay sahibi olmaqla yanaşı, Türkiyə Sığorta Basketbol Super Liqasının baş sponsoru olaraq da qardaş ölkədə basketbolun inkişafına öz töhfəsini verir.
“İkas” idman klublarını təkcə sponsorluqlarla deyil, həm də təklif etdiyi rəqəmsal həllərlə də dəstəkləyir. E-ticarət infrastrukturu sayəsində klubların mağazalarını rəqəmsal dünyaya çıxarır və onlara öz azarkeşləri ilə daha güclü bağ yaratmaq imkanı verir, klublara öz məhsullarını dünyadakı azarkeşlərinə tez, etibarlı və asanlıqla çatdırmaq şəraiti yaradır.

"Ikas" became the official sponsor of "Neftchi" PFC!
A cooperation agreement has been signed between “Neftçi” PFK and “İkas”, a famous Turkish e-commerce infrastructure brand. According to the agreement, “İkas” will establish the website and technical infrastructure of the online fan store that will organize the sale of “Neftçi” PFK products.
By signing a cooperation agreement with us - the most established club in Azerbaijan, “İkas” not only brings its experience to the international arena, but also carries the brotherly ties between Azerbaijan and Turkey from the sports fields to the world of e-commerce.
It should be noted that “İkas”, which set out with the mission of supporting the development of sports in Turkey, not only has a share in the successes of “Eyüpspor” on the green fields as a title sponsor, but also contributes to the development of basketball in the brotherly country as the main sponsor of the Turkish Insurance Basketball Super League.
“İkas” supports sports clubs not only with sponsorships, but also with the digital solutions it offers. Thanks to its e-commerce infrastructure, it brings clubs' stores into the digital world and allows them to create a stronger bond with their fans, enabling clubs to deliver their products to their fans around the world quickly, reliably and easily.