14 Noyabr 2023 15:12
İlon Maskın Twitter-i almasından sonra bir çox maraqlı layihələrə imza atan sahibkar indi X sosial media platformasında "Tanışlıq" funksiyasını inkişaf etdirdiyini rəsmən açıqlayıb.
Bildirilən məlumatlara görə İlon Mask "Tanışlıq" funksiyasının platformaya gələcəyini rəsmi olaraq təsdiqləyib. Bu yaxınlarda baş tutan şirkət toplantısında Mask həm bu yeni funksiyanı təsdiqləyib, həm də platformanın “hər şey platforması” olmasını istədiyini bildirib.
Bu yeni funksiya istifadəçilərə platforma daxilində flört etmək imkanı təqdim edəcək. Sınaq mərhələsində olan yeni funksiyanın qiymət və buraxılış tarixi kimi təfərrüatlar hələ ki bəlli olmayıb. Maskın açıqlamasına görə bu xüsusiyyət X istifadəçilərinin paylaşımlarına əsasən ən yaxşı uyğunluğa çatmasına kömək edəcək.

Elon Musk is officially bringing "Dating" to X
After Elon Musk's purchase of Twitter, the entrepreneur, who signed many interesting projects, has now officially announced that he is developing the "Dating" function on the X social media platform.
Elon Musk has reportedly officially confirmed that the "Dating" feature is coming to the platform. At a recent company meeting, Musk both confirmed this new feature and said he wants the platform to be an "everything platform."
This new feature will allow users to flirt within the platform. Details such as the price and release date of the new feature, which is still in testing, are not yet known. According to Musk, this feature will help X users find the best match based on their posts.