Mask yenidən Zukerberq ilə döyüşmək istəyir
Fox News-un müxbiri Kelli Fairsin videosunda milyarder təbəssümlə Zukerberqlə yenidən “istənilən yerdə, istənilən vaxt və istənilən qayda ilə” döyüşməyə hazır olduğunu bildirib. Maskın cəsarətliliyi Meta şirkətinin baş direktoruna çatdıqdan sonra o, çaşqın halda yazdı: "Həqiqətən bunu yenidən edirikmi?"
Xatırladaq ki, ötən il cütlük həqiqətən də Veqasda UFC səkkizbucağında döyüşəcəkdi. Lakin döyüş ən gözlənilməz səbəbdən baş vermədi: Maska anası döyüşməyi qadağan etdi. Alternativ olaraq qadın zəka yarışmasını təklif etmişdi.
Rinqin digər tərəfində uzun illər Braziliya ciu-citsusu ilə məşq edən və hətta bir neçə medal qazanan Zukerberq var. Və onun şirkətinin illik hesabatında bildirilirdi ki, baş direktorun həvəsi təşkilatın adekvat idarə olunmasına mane ola bilər.

Musk wants to fight Zuckerberg again
In a video by Fox News reporter Kelly Fairs, the billionaire said with a smile that he was ready to fight Zuckerberg again "anywhere, any time, any way." After Musk's bravado reached Meta's CEO, he wrote in bewilderment: "Are we really doing this again?"
Recall that last year, the pair would actually fight in the UFC octagon in Vegas. But the fight did not take place for the most unexpected reason: Mask's mother forbade the fight. As an alternative, he proposed a women's intelligence competition.
On the other side of the ring is Zuckerberg, who has trained in Brazilian jiu-jitsu for many years and even won a few medals. And his company's annual report stated that the CEO's enthusiasm could prevent the organization from being adequately managed.