Xiaomi 180 günə qədər batareya ömrü olan Black Shark ağıllı üzüyü təqdim etdi
Xiaomi-nin bir bölməsi olan Black Shark uzun batareya ömrü olan ilk ağıllı üzüyünün elanını yayımlayıb.Cihaz 180 günə qədər batareyanın ömrünü vəd edir ki, bu da digər istehsalçıların oxşar məhsullarının imkanlarını əhəmiyyətli dərəcədə üstələyir.
Bununla belə, qeyd etmək lazımdır ki, şirkət bu müddət haqqında dəqiq məlumatı qeyd etməyib. Siyahıda göstərilən vaxt cihazın aktiv istifadəsi daxil olmayan gözləmə rejimində maksimum vaxt da ola bilər.
Black Shark-dan olan üzük cəmi 2,2 mm qalınlığındadır ki, bu da onu ağıllı üzük bazarında ən nazik variantlardan birinə çevirir. Məhsul gündəlik istifadə üçün rahat olmaq üçün hazırlanmışdır. Ağıllı üzüyün xüsusiyyətlərinə ürək döyüntüsü, qan oksigenlə doyma səviyyələri, bədən istiliyi və ürək dərəcəsi dəyişkənliyi də daxil olmaqla istifadəçinin sağlamlığının müxtəlif aspektlərinin monitorinqi daxildir. Cihazın rəsmi buraxılış tarixi və qiyməti hələ açıqlanmayıb.

Xiaomi introduced the Black Shark smart ring with a battery life of up to 180 days
Black Shark, a division of Xiaomi, has announced its first smart ring with a long battery life. The device promises a battery life of up to 180 days, which significantly exceeds the capabilities of similar products from other manufacturers.
However, it should be noted that the company has not mentioned the exact information about this period. The listed time may also be the maximum time in standby mode, which does not include active use of the device.
The ring from Black Shark is only 2.2mm thick, making it one of the thinnest options on the smart ring market. The product is designed to be comfortable for everyday use. The smart ring's features include monitoring various aspects of the wearer's health, including heart rate, blood oxygen saturation levels, body temperature and heart rate variability. The official release date and price of the device have not been announced yet.