AzInTelecom və AzQAC Qarabağda “Məktəbə Qayıdış” aksiyası keçirdi
Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin tabeliyindəki “AzInTelecom” MMC Azərbaycan Qızıl Aypara Cəmiyyəti (AzQAC) ilə birlikdə məktəbli uşaqlara dəstək məqsədilə aksiya həyata keçirib.
“Məktəbə Qayıdış” adlanan aksiya Azərbaycan Respublikasının Qarabağ İqtisadi Rayonunda, işğaldan azad edilmiş ərazilərdə baş tutub. Aksiya çərçivəsində Füzuli və Xocavənd rayonlarının qəsəbə və kəndlərində məskunlaşmış 200 uşağa məktəbli çantası və digər ləvazimatlar hədiyyə edilib.
Sonda təşkilatçılar yeni tədris ilinin başlaması münasibətilə şagirdləri təbrik edərək dərslərində uğurlar arzulayıblar.

AzInTelecom and AzQAC held a "Back to School" action in Karabakh
"AzInTelecom" LLC, subordinated to the Ministry of Digital Development and Transport, together with the Azerbaijan Golden Crescent Society (AzQAC), carried out an action to support school children.
The action called "Back to School" took place in the Karabakh Economic Region of the Republic of Azerbaijan, in the liberated territories. As part of the action, 200 children living in the settlements and villages of Fuzuli and Khojavend regions were given school bags and other supplies.
In the end, the organizers congratulated the students on the beginning of the new academic year and wished them success in their studies.