CulTech İnkubasiya Proqramı-nın proqramının “Demoday” tədbiri keçiriləcək
“CulTech İnkubasiya Proqramı”-nın “Demoday” tədbiri 16 aprel 2024-cü il tarixində saat 10:00-da “CreativeHub”-da baş tutacaq. Mədəniyyət, incəsənət və texnologiyanı bir arada cəmliyən 6 yenilikçi startup, 3 aylıq iş prosesindən sonra məzun olur. Bu prosesdə onların hər biri öz MVP modellərini uğurla hazırlayıb və yekunlaşdırıb.
“Demoday” tədbirində sahibkarlar öz texnologiya məhsullarını, Azərbaycanın aparıcı startap ekosisteminin nümayəndələri və investorları qarşısında nümayiş etdirəcəklər.
Qeyd edək ki, “CulTech İnkubasiya Proqramı”, Azərbaycan Mədəniyyət Nazirliyinin dəstəyi və “sup.vc” şirkətinin təşkilatçılığı ilə həyata keçirilib.

The CulTech Incubation Program Demoday event will take place on April 16, 2024 at 10:00 a.m. at CreativeHub. 6 innovative startups combining culture, art and technology graduate after a 3-month work process. In the process, each of them successfully developed and finalized their own MVP models.
At the "Demoday" event, entrepreneurs will demonstrate their technology products in front of representatives and investors of Azerbaijan's leading startup ecosystem.
It should be noted that "CulTech Incubation Program" was implemented with the support of the Ministry of Culture of Azerbaijan and the organization of "sup.vc" company.