Artıq inşaat sahəsində çalışan icraçı və təchizatçı şirkətlər ən böyük dərdlərindən biri olan doğru partnyor seçimini vebsayta girmək qədər rahatlaşdıra biləcəklər. Təchizatçılar, material istehsalçıları və digər xidmətlər təklif edən şirkətlər məhsullarını satacaq şirkətləri, inşaat aparan şirkətlər isə onlara ən uyğun qiymət-keyfiyyət nisbətini təqdim edənləri taleyin insafına güvənmədən tapa biləcəkər. Bu platformanın adı GBARU-dur.
İnşaat sektorunun görüş yeri olmaq missiyası əsas alaraq yola çıxan platforma gələcəkdə ölkə sərhədlərini aşaraq digər ölkələrdə də xidmət verməyi planlayır. Bu o deməkdir ki, bu platformaya qoşulmaq sadəcə perskpektivli deyil, çox perskevtivlidir.
Gbaru.com-un Əsas Xidmətləri bunlardır:
1. İnşaat və Təmir-Tikinti
Gbaru.com-da müxtəlif inşaat və təmir işlərini həyata keçirən şirkətlər və şəxslər öz xidmətlərini təklif edir. Müştərilər, müxtəlif təkliflər arasından ən uyğun olanı seçə bilərlər.
2. İnşaat Materiallarının Satışı
Platformamızda keyfiyyətli inşaat materiallarının istehsalı və satışı ilə məşğul olan şirkətlər mövcuddur. Bu şirkətlər öz məhsullarını təqdim edir və müştərilər bu məhsullardan yararlana bilərlər.
3. Audit Xidmətləri
İnşaat layihələrinin keyfiyyət və təhlükəsizliyini təmin etmək üçün audit xidmətləri təqdim edən şirkətlər də Gbaru.com-da öz xidmətlərini təklif edir.
4. Layihələndirmə və Dizayn
Müştərilər, fərdi tələblərinə uyğun layihələndirmə və dizayn xidmətləri təqdim edən şirkətlərdən təkliflər ala bilərlər. Yaradıcı və innovativ həllər təklif edən dizayn şirkətləri ilə iş birliyi qurmaq mümkündür.
5. İşçi Heyətinin Tapılması
Gbaru.com peşəkar işçi heyətinin tapılmasına imkan verir. Müxtəlif layihələr üçün uyğun işçi heyətini tapmaq artıq daha asandır.
Gbaru.com, müştərilərə müxtəlif təklifləri müqayisə edərək ən uyğun seçimi etməyə imkan verən effektiv tender prosesini təmin edir ki, bu da həm vaxt, həm də maliyyət baxımından böyük qənaət deməkdir. Platformamızda yalnız peşəkar və etibarlı şirkətlər və şəxslər yer alır, bu da müştərilərə yüksək keyfiyyətli xidmətlərdən yararlanmaq imkanı verir. Gbaru.com ən son texnologiyalardan istifadə edərək müştərilərə daha sürətli və effektiv xidmətlər təqdim edir, bu da layihələrin vaxtında və büdcə daxilində tamamlanmasına kömək edəcək.

The new meeting place of the construction sector - GBARU
Construction contractors and suppliers will now be able to make one of their biggest concerns, choosing the right partner, as easy as visiting a website. Suppliers, material producers and other service companies will be able to find companies to sell their products, and construction companies will be able to find companies that offer them the most suitable price-quality ratio without relying on fate. The name of this platform is GBARU.
Based on the mission of becoming a meeting place of the construction sector, the platform that started out plans to serve in other countries in the future, crossing the borders of the country. This means that joining this platform is not just persuasive, but very persuasive.
The Main Services of Gbaru.com are:
1. Construction and Repair-Construction
Various construction and repair companies and individuals offer their services on Gbaru.com. Customers can choose the most suitable among various offers.
2. Sale of Construction Materials
On our platform, there are companies engaged in the production and sale of quality construction materials. These companies provide their products and customers can avail these products.
3. Audit Services
Companies that provide audit services to ensure the quality and safety of construction projects also offer their services on Gbaru.com.
4. Planning and Design
Customers can get quotes from companies that provide design and engineering services according to their individual requirements. It is possible to establish cooperation with design companies that offer creative and innovative solutions.
5. Finding Staff
Gbaru.com allows you to find professional staff. Finding the right staff for different projects is now easier.
Gbaru.com provides an efficient bidding process that allows customers to compare different offers and make the most suitable choice, which means great savings both in terms of time and money. Our platform includes only professional and reliable companies and individuals, which allows customers to benefit from high-quality services. Gbaru.com uses the latest technologies to provide faster and more efficient services to clients, which will help complete projects on time and within budget.