Xiaomi yeni avtomobilinin rənglərini Xiaomi 14 seriyasına verəcək
Xiaomi bu gün təqdim etdiyi SU7 elektrik avtomobilinin rənglərini Xiaomi 14 seriyası və Xiaomi Watch S3-ə verəcəyini açıqlayıb. Avtomobil istifadəçilərə Aqua Blue və Verdant Green olmaqla iki rəng variantında təklif olunacaq. Lakin hələlik bu rəng variantları yalnız Çin bazarı üçün mövcud olacaq.
Xiaomi SU7-nin Çin xaricində beynəlxalq bazarlarda nə vaxt satışa çıxarılacağı bəlli olmasa da, Xiaomi 14 və Xiaomi Watch S3 modellərinin də bu rəng seçimlərindən istifadə edib-etməyəcəyi hələlik dəqiq deyil. Digər tərəfdən, keçmiş söz-söhbətlərə görə Xiaomi 14 Pro-nun rəsmi olaraq Çini tərk etmə ehtimalı az görünür.

Xiaomi will give the colors of its new car to the Xiaomi 14 series
Xiaomi announced today that it will give the colors of its SU7 electric car to the Xiaomi 14 series and the Xiaomi Watch S3. The car will be offered to users in two color options, Aqua Blue and Verdant Green. But for now, these color options will only be available for the Chinese market.
While it is not clear when the Xiaomi SU7 will be available in international markets outside of China, it is not yet clear if the Xiaomi 14 and Xiaomi Watch S3 models will also use these color options. On the other hand, it seems unlikely that the Xiaomi 14 Pro will officially leave China, according to past rumors.