28 Dekabr 2023 15:04
Yerli oyun studiyası PolyDream-in oyununun yeni görüntüləri paylaşıb. “Project: White Desert” adlı oyunun Misirin müharibədən sonrakı dövründə baş verən hadisələri əks etdirir. Oyunda iki tərəf arasında hökmranlıq uğrunda müharibə gedir. Görünür ki, oyunda Misir uğrunda mübarizə gedəcək.
Studiyanın təsisçisi Fariz Bədəlzadə oyun barədə “Bu layihənin dünya oyun bazarında PolyDream Studio-su üçün böyük uğur gətirəcəyinə inanıram!” sözlərini paylaşıb.
PolyDream yerli oyun studiyası VR oyun üzərində işləyir. Studiya 2022-ci ildə 4 milyon dollar dəyərləndirmə ilə investisiya almışdı.

Local game studio PolyDream has shared images of its new game
Local game studio PolyDream has shared new footage of its game. The game "Project: White Desert" reflects the events that took place in post-war Egypt. In the game, there is a war between two sides for supremacy. It seems that the game will be fought for Egypt.
The founder of the studio, Fariz Badalzade, said about the game, "I believe that this project will bring great success to PolyDream Studio in the world game market!" shared his words.
Local game studio PolyDream is working on a VR game. The studio received an investment in 2022 at a valuation of $4 million.