Azərbaycanda mobil nömrələr 75 000 manata hərraca çıxarılıb
İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Əmlak Məsələləri Dövlət Xidməti (ƏMDX) "Azercell Telekom" MMC-yə məxsus mobil telefon nömrələrini açıq hərraca çıxarır.
Hərrac dekabrın 5-də, saat 10:00-da Əmlak Xidmətləri Məkanında (Bakı şəhəri, Nizami rayonu, Xəlil Rza Ulutürk küçəsi, 20 ünvanında) keçiriləcək.
Hərraclarda iştirak etmək istəyən şəxslər lazımi sənədləri hərracın başlanmasına ən geci 3 bank günü qalana qədər Əmlak Xidmətləri Məkanına təqdim etməli, ƏMDX-nın Hərracların Təşkili Mərkəzinin hesabına beh ödəməlidir.

Mobile numbers in Azerbaijan were auctioned for 75,000 manats
The State Service for Real Estate Affairs under the Ministry of Economy is putting the mobile phone numbers owned by "Azercell Telekom" LLC on public auction.
The auction will be held on December 5, at 10:00 a.m. at the Real Estate Services Center (Baku city, Nizami district, Khalil Rza Ulutürk street, 20).
People who want to participate in the auctions must submit the necessary documents to the Real Estate Services Center no later than 3 banking days before the start of the auction, and pay the fee to the account of the Auctions Organization Center of the EMP.