Azercell Premium Tarifi və Premium+ Loyallıq Proqramını istifadəyə verdi
Azercell müştərilərin müasir mobil ehtiyaclarına uyğun müxtəlif həcmli və qiymətli tarif paketlərini təqdim etməyə davam edir. Ölkənin lider mobil operatoru Premium tarifini fakturali və fakturasiz (SimSim) xətt abunəçilərinin istifadəsinə verib. Premium tarif paketlərində müxtəlif qiymət aralıqlarını əhatə etmək məqsədilə daha çox seçim mövcuddur:
Bütün Premium paketləri daxilində WhatsApp və FB Messenger tətbiqlərində mətn yazışmaları üçün 1GB internet təqdim olunur.
Bununla yanaşı, Premium tarifinə qoşulan abunəçilər Azercell-in Premium+ Loyallıq Proqramına da üzvlük əldə edirlər. Sözügedən proqram müştərilərə fərdi Premium dəstək xətti, Əlaqə Mərkəzinə ödənişsiz və üstünlüklü müraciət etmə imkanı, Azercell Eksklüziv ofislərində "Fast Track" ("Sürətli keçid") xidməti, pulsuz Mobil Müştəri Xidmətindən istifadə, ad günü hədiyyələri və digər xüsusi imtiyazlar verir.
Qeyd edək ki, Premium+ Loyallıq Proqramına Premium 50GB, Premium 75GB və Premium 100GB tariflərinin abunəçiləri, həmçinin də Azercell şəbəkəsində son 6 ay ərzində aylıq abunə xərci 40 AZN və daha çox olan abunəçilər (hər ay üzrə bu limiti keçməlidir) üzvlük əldə etmiş olurlar.
Premium tarifi və Premium+ Loyallıq Proqramı barədə daha ətralı məlumatla tanış olmaq üçün aşağıdakı linklərə keçid edin: Premium+Premium.

The mobile operator offers its subscribers special tariff packages and special facilities
Azercell continues to offer different volume and price tariff packages according to modern mobile needs of customers. The country's leading mobile operator has made the Premium tariff available to postpaid and postpaid (SimSim) line subscribers. Premium tariff packages have more options to cover different price ranges:
All Premium packages include 1GB of data for text messaging on WhatsApp and FB Messenger.
In addition, subscribers who join the Premium tariff also get membership to Azercell's Premium+ Loyalty Program. The mentioned program gives customers a personal Premium support line, free and preferential access to the Contact Center, "Fast Track" service at Azercell Exclusive offices, use of free Mobile Customer Service, birthday gifts and other special privileges.
It should be noted that subscribers of Premium 50GB, Premium 75GB and Premium 100GB tariffs, as well as subscribers with a monthly subscription cost of AZN 40 or more in the last 6 months in the Azercell network (must exceed this limit each month) have membership in the Premium+ Loyalty Program.
To learn more about the Premium rate and the Premium+ Loyalty Program, go to the following links: Premium+, Premium.