Azercell “Tələbə Təqaüdü Proqramı 2024” üçün qeydiyyatı açıq elan edir
Lider mobil operatorun “Tələbə Təqaüdü Proqramı”na seçilmiş tələbələri aylıq 300 azn məbləğində təqaüd gözləyir.
Azercell müvəffəqiyyətlə təhsil alan və akademik fərq nümayiş etdirən tələbələri təhsilə daha çox həvəsləndirmək, yüksək potensiala malik gənclərin gələcək mütəxəssis kimi formalaşmasına dəstək olmaq məqsədilə növbəti “Tələbə Təqaüdü Proqramı”na start verir.
Şirkət “Tələbə Təqaüdü Proqramı 2024”ə seçilmiş 10 tələbəyə aylıq 300 azn məbləğində təqaüd təqdim edəcək.
İnformasiya Texnologiyaları, Kibertəhlükəsizlik, Biznes Analitikası, Data Elmi, Marketinq sahələri üzrə Azərbaycan Respublikasının müxtəlif ali təhsil müəssisələrində bakalavr təhsili alan sonuncu 2 kursun tələbələri bu proqrama müraciət edə bilərlər. Namizədlərin son 2 kurs qiymətləri A və ya B (5 və ya 4) olmalıdır.
Azercell-in “Tələbə Təqaüdü Proqramı”na müraciət etmək üçün şirkətin rəsmi veb səhifəsində (www.azercell.jobs) müvafiq linkə keçid almaq lazımdır. Seçim mərhələlərinin gedişi və nəticəsi haqqında məlumat namizədlərin elektron poçtuna göndəriləcək. Ərizələr 01.10.2023-dən 31.10.2023 tarixinədək və yalnız onlayn formatda qəbul ediləcək.
Əlavə məlumat üçün [email protected] ünvanına müraciət edə bilərsiniz.
Qeyd edək ki, Azercell əməkdaşlarının Gəncə (17.10.2023), Naxçıvan (23.10.2023) və Lənkəran (30.10.2023) şəhərlərinə səfər edərək proqram çərçivəsində universitetlərdə tələbələrlə görüşləri də təşkil olunacaq.
Azercell-in “Tələbə Təqaüdü Proqramı” yalnız maddi dəstəklə məhdudlaşmır. Hər il bu proqram çərçivəsində onlarla gənc Azercell-də təcrübə keçərək telekommunikasiya sahəsi üzrə biliklərini artırır və gələcək karyeraları üçün əvəzedilməz təcrübə qazanırlar.

02 October 2023 17:39
Students selected for the "Student Scholarship Program" of the leading mobile operator will receive a scholarship in the amount of 300 Azn per month.
Azercell is launching the next "Student Scholarship Program" in order to encourage students who are successfully studying and demonstrate academic distinction to study, and to support the formation of young people with high potential as future specialists.
The company will provide a monthly scholarship of 300 Azn to 10 students selected for the "Student Scholarship Program 2024".
Students of the last 2 years of undergraduate studies in various higher educational institutions of the Republic of Azerbaijan in the fields of Information Technologies, Cyber Security, Business Analytics, Data Science, and Marketing can apply for this program. Candidates must have A or B (5 or 4) in their last 2 course grades.
To apply for Azercell's "Student Scholarship Program", you need to get a link to the relevant link on the company's official website (www.azercell.jobs). Information about the progress and results of the selection stages will be sent to the e-mail of the candidates. Applications will be accepted from 01.10.2023 to 31.10.2023 and only in online format.
For more information, you can contact [email protected].
It should be noted that Azercell employees will visit the cities of Ganja (17.10.2023), Nakhchivan (23.10.2023) and Lankaran (30.10.2023) and meet with students at universities as part of the program.
Azercell's "Student Scholarship Program" is not limited to financial support. Every year, within the framework of this program, dozens of young people undergo an internship at Azercell, improve their knowledge in the field of telecommunications and gain invaluable experience for their future careers.