Azərbaycan internet məkanının "Oscar"-ı hesab olunan MilliNet 2025 – Milli İnternet Mükafatı bu il də ölkənin aparıcı onlayn layihələrini bir araya gətirdi.
Artıq 20 ildən çoxdur təşkil edilən müsabiqənin bu ilki buraxılışında Div Academy "İlin rəqəmsal təhsil resursu" nominasiya üzrə qaliblərdən biri oldu.
Qeyd edək ki, yarışmanın əsas tərəfdaşları "İnnovasiya və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyi" və "Xüsusi Rabitə və İnformasiya Təhlükəsizliyi Dövlət Xidməti", təşkilatçısı isə "Azərbaycan İnternet Forumu" olmuşdur. Həmçinin sponsor və tərəfdaş qismində müxtəlif nüfuzlu təşkilatlar yer alır.

Div Academy recognized at MilliNet 2025
The MilliNet 2025 – National Internet Awards, often referred to as the "Oscars" of Azerbaijan’s internet space, once again brought together the country’s leading online projects this year.
In this year’s edition, which has been held for over 20 years, Div Academy was honored as one of the winners in the “Digital Education Resource of the Year” category.
It is worth noting that the main partners of the competition are the Innovation and Digital Development Agency and the Special Communications and Information Security State Service, while the event is organized by the Azerbaijan Internet Forum. Several prestigious organizations also participate as sponsors and partners.