FedEx yeni elektron ticarət platforması təqdim edir
Fedex elektron ticart platformasını təqdim etməyə hazırlaşır. Bu barədə şirkət özü açıqlama verib. Şirkətin yeni platforması müəssisələrə təchizat zəncirlərini idarə etmək, müştərilərə satış və çatdırılmaları idarə etməkdə kömək etmək məqsədi daşıyır. Yeni platforma fdx olaraq adlanacaq.
FedEx-in 2020-ci ildə aldığı e-ticarət bazarı olan fdx-in ShopRunner üzvlərinə giriş təqdim ediləcək.
FedEx-in qlobal məsələlər üzrə direktoru Kristina Meek, FedEx-in bazar biznesində olmadığını və müştərilərin təcrübəsinə nəzarət edərkən müəssisələrə rəqəmsal imkanlar və məlumatlar təklif etdiyini söyləyib.

16 January 2024 20:18
Fedex is preparing to launch its e-commerce platform. The company itself announced this. The company's new platform aims to help businesses manage supply chains and manage sales and deliveries to customers. The new platform will be called fdx.
Members of fdx's ShopRunner, the e-commerce marketplace acquired by FedEx in 2020, will receive access.
Christina Meek, FedEx director of global affairs, said FedEx is not in the marketplace business and offers businesses digital capabilities and data while controlling the customer experience.