09 Noyabr 2023 17:00
Rockstar Games, uzun müddətdir gözlənilən GTA 6 üçün əhəmiyyətli bir açıqlama verərək oyunun ilk treylerinin nə vaxt yayımlanacağını açıqlayıb.
Rockstar Games rəsmi olaraq GTA 6-nın ilk treylerinin dekabrda çıxacağını qeyd edib.
"Biz dekabrın əvvəlində yeni Grand Theft Auto-nun ilk treylerini yayımlayacağımızı bildirməkdən məmnunuq", - şirkətin həmtəsisçisi və prezidenti Sem Houser deyib. O, həmçinin bu açıqlamanın şirkətin 25 illik yubileyinə təsadüf etdiyini və oyunçulara təşəkkür etdiklərini bildirib.
GTA 6 ilə bağlı əvvəlki sızmalara görə, oyunda Lucia və Jason adlı iki əsas personaj olacaq. Bundan əlavə, oyunun yerinin "Vice City Metro" olduğu bəlli olub, bu da oyunun Mayami şəhərində keçiriləcəyini göstərir.

09 November 2023 17:00
Rockstar Games has made an important announcement for the long-awaited GTA 6, revealing when the first trailer for the game will be released.
Rockstar Games has officially announced that the first trailer for GTA 6 will be released in December.
"We're excited to announce that we'll be releasing the first trailer for the new Grand Theft Auto in early December," said Sam Houser, co-founder and president of the company. He also said that this announcement coincided with the company's 25th anniversary and they thanked the players.
According to previous leaks about GTA 6, the game will have two main characters named Lucia and Jason. In addition, the location of the game has been revealed to be "Vice City Metro", indicating that the game will take place in the city of Miami.