İnnovasiya ekosistemi üçün Dealroom-un Azərbaycan versiyası təqdim edilib
Azərbaycan startap ekosistemi haqqında bütün məlumatları bir mərkəzdə toplayan platforma - ecosystem.az təqdim edilib. Platforma İnnovasiya və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyinin Dealroom ilə əməkdaşlığı çərçivəsində hazırlanıb.
ecosystem.az platformasında yerli startaplar, texnologiya şirkətləri, investisiyalar haqqında məlumat var. Platforma Dealroom-un Azərbaycan versiyası kimi təqdim edilib. Dealroom-un rəsmi səhifəsində yayımlanan məlumatda “200-dən çox startap neft iqtisadiyyatından Avrasiya texnoloji mərkəzinə keçidə rəhbərlik edir.” deyilir.
Hazırda ölkəmizdə fəaliyyət göstərən startaplar haqqında məkumatlar ecosystem.az saytında real vaxt rejimində yer alıb.

The Azerbaijani version of Dealroom has been introduced for the innovation ecosystem
A platform that collects all information about the Azerbaijani startup ecosystem in one center - ecosystem.az was presented. The platform was developed in cooperation with Dealroom of the Innovation and Digital Development Agency.
The ecosystem.az platform contains information about local startups, technology companies, and investments. The platform was presented as the Azerbaijani version of Dealroom. "More than 200 startups are leading the transition from the oil economy to the Eurasian tech hub," according to Dealroom's official website. it is said.
Information about startups currently operating in our country is available on the ecosystem.az website in real time.