“Nar”a yeni baş icraçı direktor təyin olunub
"Azerfon" MMC ("Nar" ticarət nişanı) şirkətinə yeni baş icraçı direktor təyin olunub. Bu vəzifəyə telekommunikasiya sahəsində 25 ildən çox təcrübəsi olan Özgür Genc gətirilib.
Şirkətin məlumatına görə, Özgür Genc telekommunikasiya, İKT və şəbəkə texnologiyaları daxil olmaqla geniş və zəngin təcrübəyə malikdir. O, bu təyinatdan əvvəl Azərbaycanın Azerconnect Group, Türkiyənin “Turkcell” və Ukraynanın “Lifecell” kimi bir sıra aparıcı İKT və telekommunikasiya şirkətlərində müxtəlif rəhbər vəzifələrdə çalışıb.
Özgür Genc Azerfon MMC-nin ("Nar") baş icraçı direktoru vəzifəsində Qunnar Pankeni əvəz edib.
Təhsili barədə: O, Türkiyənin Yıldız Texniki Universitetinin Elektrik və elektronika fakültəsini bitirib. Daha sonra isə İsveçrənin nüfuzlu “IMD” Biznes Məktəbində “Rəqəmsal Transformasiya və Gələcəyin İdarə olunması” proqramını da tamamlayıb.

A new Chief Executive Officer has been appointed at "Nar"
Özgür Genc has been appointed as the new Chief Executive Officer of Azerfon LLC (brand name "Nar"). He brings over 25 years of experience in the telecommunications sector to this role.
According to the company, Özgür Genc has extensive and rich experience in telecommunications, ICT, and network technologies. Prior to this appointment, he held various leadership positions at several leading ICT and telecommunications companies, including Azerconnect Group in Azerbaijan, Turkcell in Turkey, and Lifecell in Ukraine.
Özgür Genc succeeds Qunnar Panke as the CEO of Azerfon LLC ("Nar").
Regarding his education, he graduated from the Faculty of Electrical and Electronics Engineering at Yıldız Technical University in Turkey. He later completed the "Digital Transformation and Management of the Future" program at the prestigious IMD Business School in Switzerland.