"Azərbaycan Marketinq Zirvəsi"nə sayılı günlər qalıb!
26 may tarixində "Hilton Baku"da Thinkers.az və Digital Hero-nun təşkilatçılığı və Qafqaz regionundan bir çox mütəxəssislərin iştirakı ilə “Azərbaycan Marketinq Zirvəsi” tədbiri baş tutacaq.
Tədbirin məqsədi Azərbaycanda marketinq sahəsində əməkdaşlıq və yeniliyi inkişaf etdirmək, bu sahəyə məxsus peşəkar mütəxəssislərın təcrübələri boyunca ən müasir rəqəmsal taktikalarını və zamanla sınaqdan keçirilmiş ənənəvi strategiyalarını yaxından öyrənmək.
“Azərbaycan Marketinq Zirvəsi”ndə 0-dan yerli bazarda marka yaratmaq, neuromarketinqin digitalda satışlara təsiri, marketinqdə kibertəhlükəsizliyin önəmi, 2024 Omnichannel marketinq trendləri kimi mövzular ətrafında çıxışlar olacaq.
Bu möhtəşəm Marketinq Zirvəsi ümumilikdə 3 paneldən ibarət olacaq:
1-ci paneldə Əli Bədəlov, Derya Cantutan Ata, Müşviq Azəryar və Anar Hacıyev çıxış edəcək.
Marlab MMC təsisçisi Əli Bədəlov 1-ci paneldə “Strategiyasız Marketinq” mövzusundan danışacaq.
Azərsun Marketinq direktoru Derya Cantutan Ata “Məqsədli yerli brendlər” mövzusu ilə çıxış edəcək.
A+CO Marketinq direktoru Müşviq Azəryar “Yerli bazarda sıfırdan marka qurmaq” mövzusunda danışacaq.
Qarabağ FK-Mətbuat xidmətinin rəhbəri  Anar Hacıyev “Mübarizədə medianin rolu” mövzusunda danışacaq.
2-ci paneldə Esmira Qasımova, Kənan Səlimov,  Aynurə Seyidova və Tofiq Ağayev çıxış edəcək.
Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin yanında Elektron Təhlükəsizlik Xidmətində Marketinq Departament müdiri Esmira Qasımova “Marketinqdə Kibertəhlükəsizlik “ mövzusu barədə danışacaq.
Azpromo Marketinq kommunikasiyaları rəhbəri Kənan Səlimov “Şəxsi brendinqin biznesə təsiri” mövzusundan danışacaq.
Bravo Azərbaycan Marketinq və Kommunikasiya üzrə director Aynurə Seyidova “Omnichannel marketinq trendləri” mövzusunda danışacaq.
Yelo Bank Marketinq Direktoru Tofiq Ağayev öz maraqlı təcrübələrini bizimlə bölüşəcək.
3-cü paneldə Babaxan Məlikli,  Ayhan Karaman,  Alican Arkun və Nicat Manafov çıxış edəcək.
Digital Hero təsisçisi Babaxan Məlikli “Digitalda Neyromarketinq”  mövzusu ilə çıxış edəcək .
Profesyonal SEO eksperti Ayhan Karaman “Biznesdə satışı SEO ilə artır” mövzusu ilə çıxış edəcək .
İRİA Rəqəmsal marketinq müdiri Alican Arkun “Data əsaslı digital reklamlar” mövzusu ilə çıxış edəcək .
Elektron ticarət eksperti Nicat Manafov “Yerli Ecommerce-də marketinq” mövzusu ilə çıxış edəcək.
Tədbirin ərsəyə gəlməsində isə bir çox tərəfdaşlar dəstək olur.
Arter Azərbaycan Marketinq Zirvəsinin ERP və Upperedu təhsil http://upperedu.az/tərəfdaşıdır.
Brand Media Groups, Trilogy News, Maraqlı TV, Media Fabriki tədbirin media tərəfdaşlarıdır.
İnnovasiya və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyi, Dövlət Məşğulluq Agentliyi, Gənclərin İnkişaf və Karyera Mərkəzi, Azərbaycan Gənclər Fondu və AEGEE Bakı tədbirin rəsmi tərəfdaşlarıdır.
Tədbirimizin tərəfdaşlarından biri də Bazar Store MMC-dir. Azərbaycan Marketinq Zirvəsində sponsor olan şirkətlərdən biri Crea Time şirkətidir.
Tədbir 3 panel və ümumilikdə 11 spikerin çıxışından ibarətdir. Tech.az Media tədbirin media tərəfdaşıdır.
“Azərbaycan Marketinq Zirvəsi”ndə peşəkarların çıxışını izləmək üçün biletləri buradan əldə edə bilərsiniz.

"Azerbaijan Marketing Summit" will be held on May 26 at "Hilton Baku" organized by Thinkers.az and with the participation of many experts from the Caucasus region.
The purpose of the event is to develop cooperation and innovation in the field of marketing in Azerbaijan, to closely study the most modern digital tactics and time-tested traditional strategies of professionals in this field.
At the "Azerbaijan Marketing Summit", there will be speeches on topics such as creating a brand from zero in the local market, the impact of neuromarketing on digital sales, the importance of cyber security in marketing, and 2024 Omnichannel marketing trends.
(4).png)
This great Marketing Summit will consist of 3 panels in total:
Ali Badalov, Derya Cantutan Ata, Mushvig Azeryar and Anar Hajiyev will speak in the 1st panel.
Ali Badalov, the founder of Marlab LLC, will speak on the topic of "Marketing without Strategy" in the 1st panel.
Derya Cantutan Ata, Marketing Director of Azersun, will speak on the topic "Local brands with a purpose".
A+CO Marketing Director Mushvig Azeryar will speak on the topic "Building a brand from scratch in the local market".
Anar Hajiyev, head of the press service of FC Karabakh, will speak on the topic "The role of the media in the struggle".
Esmira Gasimova, Kanan Salimov, Aynura Seyidova and Tofig Agayev will speak in the 2nd panel.
Esmira Gasimova, Head of the Marketing Department at the Electronic Security Service under the Ministry of Digital Development and Transport, will speak on the topic of "Cybersecurity in Marketing".
Kanan Salimov, Head of Azpromo Marketing Communications, will speak on the topic "Impact of Personal Branding on Business".
Bravo Azerbaijan Marketing and Communication Director Aynura Seyidova will speak on "Omnichannel marketing trends".
Yelo Bank Marketing Director Tofig Agayev will share his interesting experiences with us.
Babakhan Malikli, Ayhan Karaman, Alican Arkun and Nijat Manafov will speak in the 3rd panel.
Digital Hero founder Babakhan Malikli will speak on the topic of "Neuromarketing in Digital".
Ayhan Karaman, a professional SEO expert, will speak on the topic "Increasing business sales with SEO".
IRIA Digital Marketing Director Alican Arkun will speak on the topic of "Data-based digital advertising".
E-commerce expert Nicat Manafov will speak on the topic "Marketing in Local E-commerce".
Many partners support the creation of the event.
Arter is the ERP, Upperedu is education partner of Azerbaijan Marketing Summit.
Brand Media Groups, Trilogy News, Interesting TV, Media Factory are media partners of the event.
Innovation and Digital Development Agency, State Employment Agency, Youth Development and Career Center, Azerbaijan Youth Fund and AEGEE Baku are official partners of the event.
One of the partners of our event is Bazar Store LLC. One of the sponsoring companies at the Azerbaijan Marketing Summit is Crea Time.
The event consists of 3 panels and a total of 11 speakers. Tech.az Media is the media partner of the event.