"Youtube" şirkətinin həmtəsisçisi Bakıda sammitdə iştirak edəcək
"Youtube" şirkətinin həmtəsisçisi Steve Chen Bakıda keçiriləcək "INMerge” Innovasiya Sammitına qatılacaq. Bundan əlavə, tədbirdə “Genai Works” şirkətinin yaradıcısı Steve Nouri, “Nvidia” şirkətinin biznes inkişafı üzrə rəhbəri Anton Dzhorayev, “Nestle” şirkətinin innovasiya üzrə rəhbəri Gaelle Bou Abdo, “Vodafone” şirkətinin region üzrə rəhbəri Johannes Hummes, “Amazon” şirtkətinin vitse-prezidenti Werner Vogels, “Avito” şirkətinin keçmiş baş marketing direktoru Maxim Kan, eləcə də "Paradox Strategies" və "InnovationForce" şirkətlərinin qurucusu, Harvard Biznes Məktəbinin professoru Linda Hill kimi spikerlar da iştirak edəcəklər.
Onlarla yanaşı, ölkəmizdən Azərbaycanın iqtisadiyyat naziri Mikayıl Cabbarov, rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev, “PAŞA Holding”in baş icraçı direktoru Cəlal Qasımov və ekosistem üzrə baş icraçı dirertor Fərid Məmmədov, “Kapital Bank”ın baş icraçı direktoru Fərid Hüseynov, “PAŞA Bank”in İdarə heyəti sədrinin müavini Bəhruz Nağıyev, “İnnovasiya və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyi”nin sədri İnarə Vəliyeva və“4SİM” icraçı direktoru Fariz Cəfərov çıxış edəcəklər.
Qeyd edək ki, "INMerge” İnnovasiya Sammiti Bakıda 10-11 oktyabr tarixlərində Bakı Konqres Mərkəzində keçiriləcək. Əlavə məlumat və biletlərin əldə edilməsi üçün www.inmerge.az saytına daxil olun.

The co-founder of the "Youtube" company will participate in the summit in Baku
YouTube co-founder Steve Chen will attend the INMerge Innovation Summit in Baku. In addition, Steve Nouri, founder of Genai Works, Anton Dzhorayev, head of business development at Nvidia, Gaelle Bou Abdo, head of innovation at Nestle, will attend the event. , regional head of "Vodafone" Johannes Hummes, vice-president of "Amazon" company Werner Vogels, former chief marketing officer of "Avito" company Maxim Kahn, as well as the founder of "Paradox Strategies" and "InnovationForce" companies, Harvard Business School professor Linda Speakers like Hill will be in attendance.
Besides them, from our country Mikayil Jabbarov, Minister of Economy of Azerbaijan, Minister of Digital Development and Transport Rashad Nabiyev, Chief Executive Director of "PASHA Holding" Jalal Gasimov and Chief Executive Director for Ecosystem Farid Mammadov, Chief Executive Director of "Kapital Bank" Farid Huseynov, "PASHA" Bahruz Naghiyev, the deputy chairman of the Bank's Board of Directors, Inara Valiyeva, the chairman of the "Innovation and Digital Development Agency", and Fariz Jafarov, the executive director of "4SIM", will speak.
It should be noted that the "INMerge" Innovation Summit will be held in Baku on October 10-11 at the Baku Congress Center. For additional information and tickets, visit www.inmerge.az.