Azərbaycanın 19-ci Milli İnternet Mükafatı NETTY2024 başlayıb və sizi iştiraka dəvət edir
2004-cü ildə yaradılan NETTY hər il Azərbaycanın ən yaxşı internet saytlarını, tətbiqlərini, sosial resurslarını müəyyənləşdirir və mükafatlandırır və bu il 19-ci dəfə keçirilir.
Müsabiqə iştirakçılarının ərizələri netty.az saytında qəbul olunur və 2024-cü il oktyabrın 10 -dən noyabrın 30-dək davam edəcək.
Dekabrın 1-dən dekabrın 7-dək namizədlərin siyahısını formalaşdıran Ekspert Şurasının və Virtual Münsiflər Heyətinin səsverməsi keçiriləcək.
Elan edilmiş əsas nominasiyalar üzrə hər bir kateqoriya üzrə qaliblər müəyyən ediləcək.
İştirakçıların qiymətləndirilməsi aşağıdakı 3 meyar üzrə aparılır: ideya, məzmun, icra.
Ərizələrin qeydiyyatı ödənişlidir. Oktyabrın 10-dən oktyabrın 14-dək ödəniş üçün güzəşt müddəti var.
2024-cü ildə NETTY aşağıdakı əsas kateqoriyalar üzrə vebsaytlar, tətbiqlər və sosial səhifələr arasında resursları qiymətləndirəcək:
• MALİYYƏ VƏ BANK İŞİ
• ELEKTRON-TİCARƏT VƏ KOMMERSİYA
NETTY 2024-nin qalibləri mükafatlandırma mərasimində rəsmi olaraq elan edilir. Müsabiqənin bütün nominantları tədbirə dəvətlidir. Tədbir zamanı müsabiqənin nominantları və qalibləri diplomları və rəsmi NETTY mükafatını, həmçinin müsabiqənin tərəfdaşlarından hədiyyələri əldə edirlər.
Netty.az saytından müsabiqə haqqında ətraflı məlumat əldə edə bilərsiniz, həmçinin bu saytdan iştirak üçün müraciət imkanınız var.
Bu ilki mükafatı dəstəkləyən tərəfdaşlarımız:
Baş tərəfdaş - NAR.
Nar hal-hazırda 2,2 milyon abunəçiyə yüksək keyfiyyətli rabitə xidmətləri göstərməkdədir. Nar son 4 ildir ki, Müştəri Loyallığı İndeksinə görə ölkədə lider mobil operatordur.
Mükafatın rəsmi tərəfdaşları: Epoint şirkətləridir, Matrix Akademiyası,  SmartHost şirkətləridir, Savalan şirkətləridir, Renley şirkətləridir.
Kibertəhlükəsizlik üzrə partnyor: Cyberpoint şirkətləridir
Layihənin informasiya tərəfdaşları Infocity.tech, Sapunov Online, Tech.az, «Каспий» qəzeti, Baku.TV, Baku.ws.

14 October 2024 18:38
Established in 2004, NETTY annually identifies and awards the best websites, applications, and social resources of Azerbaijan, and this year is being held for the 19th time.
Contestants' applications are accepted on the netty.az website and will last from October 10 to November 30, 2024.
From December 1 to December 7, the vote of the Expert Council and the Virtual Jury, which formed the list of candidates, will be held.
Winners will be determined in each category based on the major nominations announced.
The evaluation of the participants is carried out according to the following 3 criteria: idea, content, execution.
Registration of applications is paid. There is a grace period for payment from October 10 to October 14.
In 2024, NETTY will rank resources across websites, apps and social pages in the following key categories:
• GOVERNMENT AND ELECTRONIC GOVERNMENT
• FINANCE AND BANKING
• ELECTRONIC-COMMERCE AND COMMERCE
• INFORMATION AND NEWS
The winners of NETTY 2024 are officially announced at the awards ceremony. All nominees of the competition are invited to the event. During the event, the nominees and winners of the competition receive diplomas and the official NETTY award, as well as gifts from the partners of the competition.
You can get detailed information about the competition from the Netty.az website, and you can also apply for participation from this website.
Our partners supporting this year's award:
General partner - NAR.
Nar currently provides high-quality communication services to 2.2 million subscribers. Nar is the leading mobile operator in the country according to the Customer Loyalty Index for the last 4 years.
The official partners of the award are: Epoint companies, Matrix Academy, SmartHost companies, Savalan companies, Renley companies.
Cybersecurity partner: Cyberpoint companies
Information partners of the project are Infocity.tech, Sapunov Online, Tech.az, "Каспий" newspaper, Baku.TV, Baku.ws.