Caspian Innovation Center SOCAR Tech adı ilə fəaliyyətini davam etdirəcək
Caspian Innovation Center yeni mərhələyə keçir. Qurum bundan sonra fəaliyyətini SOCAR Tech brendi altında davam etdirəcək.
Yeni ad və vizual kimliyin təqdim olunması yalnız rebrendinq dəyişikliyi ilə daha soməhdudlaşmır. SOCAR Tech-in əsas məqsədi SOCAR və onun ekosistemi üçün texnologiya, rəqəmsallaşma və innovasiya istiqamətində yaradılan dəyəri vahid brend altında təqdim etməkdir.
Şirkətin açıqlamasına görə, Caspian Innovation Center adı altında illər ərzində formalaşdırılan təcrübə, komanda və texnoloji ekspertiza SOCAR Tech brendi altında inkişaf etdiriləcək.
Yeni brend kimliyi qurumun daha geniş ambisiyalarını və texnologiya vasitəsilə biznesə daha çox dəyər yaratmaq hədəfini əks etdirir.
Beləliklə, Caspian Innovation Center adı dəyişsə də, komanda və formalaşdırılmış texnoloji ekspertiza SOCAR Tech çətiri altında fəaliyyətini davam etdirəcək.

Caspian Innovation Center will continue its activities under the name SOCAR Tech
Caspian Innovation Center is entering a new phase. The organization will continue its activities under the SOCAR Tech brand.
The introduction of a new name and visual identity is no longer limited to a rebranding change. The main goal of SOCAR Tech is to present the value created for SOCAR and its ecosystem in the direction of technology, digitalization and innovation under a single brand.
According to the company's statement, the experience, team and technological expertise formed over the years under the name Caspian Innovation Center will be developed under the SOCAR Tech brand.
The new brand identity reflects the organization's broader ambitions and the goal of creating more value for business through technology.
Thus, although the Caspian Innovation Center name has changed, the team and technological expertise formed will continue to operate under the SOCAR Tech umbrella.