25 Dekabr 2023 15:00
GTA 5-in mənbə kodları sızdırılıb və iddiaya görə GTA 6 ilə birlikdə gözlənilən başqa bir oyunun məlumatları da ortaya çıxıb.
YouTuber SKizzle-a görə sızdırılmış mənbə kodu Bully 2 və GTA seriyasındakı növbəti, "Project Americas" kimi tanınan oyun haqqında da şifrələnmiş məlumatları ehtiva edir. SKizzleAXE bu iddianı təsdiqləmək üçün sızan GTA 5 mənbə kodunun ekran görüntüsünü paylaşıb.
Məlumata görə keçən il sızan GTA 6 oyununun görüntülərinin bu mənbə kodu sızması ilə əlaqəli ola biləcəyi düşünülür. Bully 2 haqqında məlumatın da mənbə koduna daxil edildiyi bildirilir. Bu hadisə Rockstar Games üçün ciddi məlumat pozuntusununa və istənməyən nəticələrə səbəb ola bilər.

25 December 2023 15:00
Source codes of GTA 5 have been leaked and information of another game that is expected along with GTA 6 has allegedly been revealed.
According to YouTuber SKizzle, the leaked source code also contains encrypted information about Bully 2 and the next game in the GTA series, known as "Project Americas". SKizzleAXE has shared a screenshot of the leaked GTA 5 source code to confirm this claim.
GTA 6 gameplay footage leaked last year is thought to be related to this source code leak. Information about Bully 2 is also said to be included in the source code. This event may cause a serious data breach and unintended consequences for Rockstar Games.