Marketoloqlar “Azərbaycan Marketinq Zirvəsi 2025”də bir araya gələcək
“Marketinqdə Transformasiya: Əvvəl, İndi və Sonra” devizi ilə baş tutacaq bu tədbir yerli və xarici mütəxəssisləri bir araya gətirərək 2025-ci ilin ən yaddaqalan görüşlərindən biri olmağı vəd edir.
Baku Growth Academy təşkilatçılığı ilə sayca ikinci dəfə 25 may 2025 tarixində “JW Marriott Absheron Baku”da keçiriləcək. “Azərbaycan Marketinq Zirvəsi 2025” çərçivəsində 16 spikerin iştirakı ilə marketinq və biznesin müxtəlif istiqamətləri üzrə təcrübələr, yanaşmalar və strategiyaların paylaşılacağı, “Satış vs marketinq” debatı, “Rəqəmsal Marketinq” və “Liderlik bacarıqları” ilə bağlı “Workshop”lar keçiriləcək.
Marketinq Zirvəsində iştirak etmək istəyən şəxslər https://marketinqzirvesi.az  keçid linkinə daxil olaraq bilet ala bilərlər.
Qeyd edək ki, tədbir Azərbaycan Respublikasının Rəqəmsal İnnovasiyalar və İnkişaf Agentliyinin rəsmi tərəfdaşlığı, “Thinkers.az”, “DigitalHero”, “Media fabriki”, “Mark factory” və “Arter”in tərəfdaşlığı, “189 taxi”, “Saffron group”, “Maxprint”, “Apar”, “Ləzzət Group”un sponsorluğu ilə keçiriləcək.
Əminik ki, bu tədbir marketinq sahəsində yeniliklərə açıq olan hər kəs üçün ilhamverici və dəyərli təcrübə olacaq. Fürsəti qaçırmayın, elə indi “Azərbaycan Marketinq Zirvəsi 2025”in iştirakçısı olmağa tələsin.

Marketers will come together at the “Azerbaijan Marketing Summit 2025”
The event, which will be held under the motto “Transformation in Marketing: Before, Now and After”, promises to be one of the most memorable meetings of 2025, bringing together local and international experts.
Organized by Baku Growth Academy, it will be held for the second time on May 25, 2025 at “JW Marriott Absheron Baku”. Within the framework of the “Azerbaijan Marketing Summit 2025”, 16 speakers will share experiences, approaches and strategies in various areas of marketing and business, and “Sales vs Marketing” debate, “Digital Marketing” and “Leadership Skills” workshops will be held.
Those who wish to participate in the Marketing Summit can purchase tickets by visiting the link https://marketinginqzirvesi.az.
It should be noted that the event will be held with the official partnership of the Digital Innovations and Development Agency of the Republic of Azerbaijan, partnership of “Thinkers.az”, “DigitalHero”, “Media Factory”, “Mark Factory” and “Arter”, sponsorship of “189 taxi”, “Saffron group”, “Maxprint”, “Apar”, “Ləzzət Group”.
We are sure that this event will be an inspiring and valuable experience for everyone who is open to innovations in the field of marketing. Do not miss the opportunity, hurry up and become a participant of the “Azerbaijan Marketing Summit 2025” right now.