Mərkəzi Bank “Pasha Pay” MMC-yə verilmiş xüsusi tənzimləmə rejiminin müddətini uzatdı
Mərkəzi Bank “Pasha Pay” MMC-yə təqdim edilmiş xüsusi tənzimləmə rejiminin müddətini əlavə 6 ay uzadıb. Bu qərar, “m10” tətbiqinin “Binance” platforması ilə inteqrasiyasını nəzərdə tutan layihənin sınaq nəticələrinin uğurlu hesab edilməsi əsasında verilib.
Layihə kriptovalyuta əməliyyatlarını daha təhlükəsiz və şəffaf şəkildə icra etməyə imkan verir. İnteqrasiya vasitəsilə istifadəçilər “m10” tətbiqi üzərindən “Binance” cüzdanlarına mədaxil edə və cüzdanlardan məxaric əməliyyatlarını rahatlıqla həyata keçirə biləcəklər.
Əməliyyatlara yalnız ilk 1000 qeydiyyatdan keçən istifadəçi qoşula bilər. Hər bir istifadəçi üçün aylıq mədaxil limiti 1000 AZN təşkil edir.

The Central Bank extended the period of special regulatory regime granted to “Pasha Pay” LLC
The Central Bank has extended the period of the special regulatory regime granted to Pasha Pay LLC for an additional 6 months. This decision was made based on the successful testing results of the project, which involves the integration of the m10 application with the Binance platform.
The project allows for more secure and transparent cryptocurrency transactions. Through the integration, users will be able to deposit funds into Binance wallets and conveniently withdraw funds from wallets through the m10 application.
Only the first 1,000 registered users can participate in the transactions. The monthly deposit limit for each user is 1,000 AZN.