Azərbaycanda işçilər üçün ilk Fintech kartı
Yerli startap (startup) Perkskit şirkəti Accessbank ilə birgə və Mastercard-ın dəstəyi ilə, işçilər üçün xüsusi bank kartını təqdim edir.
Bu günlərdə şirkətlər işçilərini məmnun və bağlı saxlamaq üçün müxtəlif loyallıq proqramları təklif edir. Bu proqramlar maaş qədər vacibdir. Amma hər işçinin maraqları fərqli olduğundan, ayrılan loyallıq büdcəsi səmərəsiz istifadə olunur. İşçilər özlərini şirkətə bağlı hiss etmədikdə işdən çıxırlar. Yeni işçinin tapılması və adaptasiyası isə şirkətlər üçün vaxt və maliyyə itkisidir.
Perkskit, şirkətlərə işçilərin bonuslarını, mükafatlarını, güzəştlər büdcəsini və hətta əmək haqqını özəl debet kartına köçürməyi təklif edir.
Bu kart ilə işçilər, 100-dən çox məkanlarda ödəniş etdikdə 30%-dək kəşbək və NFC ödəmələrində 10%-dək endirim əldə edəcəklər. Həmçinin, Accessbank-dan sərfəli kredit imkanları və kart balansı üzrə gəlir qazanacaqlar. Beləliklə, işçilərin maddi rifahı artacaq və özəl debet kartının onlara dəyər qatdığını anlayaraq şirkətlərinə daha sadiq qalacaqlar.
Şirkətlər isə bu vəsaitləri köçürdükdə heç bir komissiya ödəməyəcəklər (adətən əməkhaqqı fondu və bonuslarda 0,8% komissiya bank tərəfindən tutulur). Bu, əməkdaş sayısı çox olan şirkətlərdə xeyli qənaət deməkdir.
Bundan əlavə, Perkskit şirkəti, işçi bağlılığını təmin edən HR proqram təminatını və əməkdaşlar üçün mobil tətbiq həllini, kart sifarişi edəcək korporativ müştərilərə bir paketdə təklif edir.
Kart və HR proqram təminatını əldə edərək, işçi bağlılığını təmin etmək istəyən korporativ şirkətlər Perkskit-in veb saytında (https://perkskit.com) "Bizimlə Əlaqə" hissəsində formu dolduraraq müraciət edə və ya [email protected] email ünvanına yaza bilərlər.
İşçilərinizi məmnun və bağlı saxlamaq, xərclərinizə qənaət etmək üçün bu fürsəti qaçırmayın!
“AccessBank” QSC Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Bankı tərəfindən 25 oktyabr 2002-ci il tarixində verilmiş 245 saylı lisenziya əsasında Bakı şəhəri, AZ1065,

The first Fintech card for employees in Azerbaijan
Local startup Perkskit, in partnership with Accessbank and with the support of Mastercard, presents a special bank card for employees.
Companies these days offer a variety of loyalty programs to keep their employees satisfied and engaged. These programs are as important as the salary. But since the interests of each employee are different, the allocated loyalty budget is used ineffectively. Employees quit when they don't feel connected to the company. Finding and adapting a new employee is a waste of time and money for companies.
Perkskit offers companies the ability to transfer employee bonuses, rewards, benefits budgets and even payroll to a personal debit card.
With this card, employees will get up to 30% cashback and up to 10% discount on NFC payments when paying at more than 100 locations. Also, they will get access to affordable credit facilities and card balance income from Accessbank. Thus, the financial well-being of employees will increase and they will be more loyal to their company, realizing that a private debit card adds value to them.
And companies will not pay any commission when transferring these funds (usually 0.8% commission is charged by the bank on salary fund and bonuses). This means significant savings in companies with a large number of employees.
In addition, Perkskit offers employee engagement HR software and a mobile app solution for employees in one package to corporate customers who will be ordering cards.
Corporate companies that want to ensure employee loyalty by acquiring the card and HR software can apply by filling out the form in the "Contact Us" section of the Perkskit website (https://perkskit.com) or by writing to the email address [email protected].
Don't miss this opportunity to keep your employees happy and engaged, and save on your costs!
"AccessBank" CJSC, Baku city, AZ1065, based on license No. 245 issued by the Central Bank of the Republic of Azerbaijan on October 25, 2002.