Apple yeni təqdimat edəcəyini elan edib
“Let Loose” adlı təqdimat onlayn rejimdə keçiriləcək . Elan mərkəzi Apple Pencil üzərindədir, buna görə də çox güman ki, yeniləmələr iPad-ə aid olacaq.
Nəşrin məlumatına görə, şirkət yenilənmiş iPad Air və OLED displeyli, M3 çipli və korpusun uzun tərəfində yerləşən ön kameralı 13 düymlük iPad Pro-nu nümayiş etdirə bilər. Həmçinin yeni Apple Pencil və alüminium korpuslu və daha böyük trekpad ilə Magic Keyboard da gözlənilir.2024-cü il iyunun 10-dan 14-dək Apple şirkəti özünün illik tərtibatçılar konfransı WWDC keçirəcək və burada çox güman ki, süni intellekt xidmətlərinin inkişafı planlarından danışacaq.

The presentation called "Let Loose" will be held online. The announcement is centered on the Apple Pencil, so it's likely that the updates will be for the iPad.
According to the publication, the company may present an updated iPad Air and a 13-inch iPad Pro with an OLED display, an M3 chip and a front camera located on the long side of the body. Also expected is a new Apple Pencil and a Magic Keyboard with an aluminum body and a larger trackpad. From June 10 to 14, 2024, Apple will hold its annual developer conference WWDC, where it is likely to talk about its plans for the development of artificial intelligence services.