Coffeein tətbiqi “Ən Uğurlu Layihə” mükafatını qazandı!
Ötən həftə Four Seasons Hotel-də Azərbaycanın innovasiya ekosisteminin inkişafına töhfə vermək, yerli startapların layihələrini investorlara təqdim etməsinə və xarici bazarlara çıxmasına dəstək olmaq, əlaqələrini genişləndirmək məqsədilə dövlət və özəl sektorun iştirakı ilə növbəti tədbir keçirilib. Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) tərəfdaşlığı və “Özbahçeci İnvest Club”un təşkilatçılığı ilə keçirilmiş “İnvestisiya turu” adlı tədbirində 36 startap iştirak edirdi.
Tədbirdə altı yerli startap layihəsini potensial investorlara təqdim edib. Coffeein layihəsi investorlar tərəfindən böyük maraqla qarşılanıb.
İnvestorlar tərəfindən aparılan dəyərləndirmə nəticəsində “Coffeein” startap-ı “Ən Uğurlu Layihə” mükafatı qazanıb!
Startap yaradıcıları bundan sonra da layihələrini daha da inkişaf etdirəcəklərini və yaxın zamanda istifadəçilərini müxtəlif sürpriz yeniliklərlə təəccübləndirəcəklərini bildiriblər.
Bəs Coffeein nədir?
Qeyd edək ki, Coffeein 2024-cü ildə gənc və ambisiyalı komanda tərəfindən yaradılıb, kofe sevənlər, ofislərdə çalışan və gününü kofesiz təsəvvür edə bilməyən insanları bir araya toplamaq və onların xərclərinə qənaət etməkdə köməklik göstərmək üçün nəzərdə tutulub.
Tətbiqin hazırda 100-dən çox partnyoru və 8000-dən çox istifadəçisi mövcuddur. Coffeein istifadə edənlər iki növ ödəniş imkanından faydalana bilərlər.
Standart istifadə imkanı ilə İstifadəçilər bank kartı vasitəsilə hesabını artırıb, tətbiqdə istədikləri partnyoru seçib, məkanda aldıqları kofe, kokteyl, desert və digər məhsulları Coffeein stikerindəki QR kodu tətbiq vasitəsilə oxudub ödəniş edirlər. Bu zaman onlar partnyorlardan 10-20% aralığında yüksək keşbek qazanmış olurlar.
İkincisi isə Premium abunəlikdir. 1, 3, və 12 aylıq abunəliklər mövcuddur.
1 aylıq abunəlik üçün 107 AZN, 3 aylıq abunəlik üçün 221 AZN və 1 illik abunəlik üçün isə 1070 AZN ödəmək lazımdır.
1 aylıq abunəlik müştərilərə nə verir?
• 1 aylıq limitsiz kofe içmək imkanı*
• Məsafədən sifariş funksiyası
• Daha çox keşbek qazanmaq
• Tətbiqin “icon”nu dəyişmək
• Özəl qaranlıq rejimi
* limitsiz kofe ədalətli istifadə qaydalarına görə hər 5 saatdan bir 1 ədəd kofe sifariş etmək imkanı ilə tətbiq olunur.
Coffeein müştəriləri məsafədən sifariş edərkən kofenin hazır olma müddətini özləri təyin edə bilirlər, məkanda olaraq belə bu funksiyadan istifadə edib sifarişini götürüb məkanda əyləşə bilirlər. Premium abunəlik almaqla isə aylıq təxminən 300-400 manat büdcələrinə qənaət etmiş olurlar.
Üstəlik, bu tarifə abunə olmuş şəxslər balansından əlavə sifariş ödəyən zaman artırılmış keşbek qazanmaq imkanına sahibdirlər.
Coffeein tətbiqini bu linkə smartfon vasitəsilə keçid edərək yükləyə bilərsiniz: https://coffeein.az/app

09 September 2024 17:59
Last week, another event was held at the Four Seasons Hotel with the participation of both the public and private sectors, aiming to contribute to the development of Azerbaijan's innovation ecosystem, help local startups present their projects to investors, and support their expansion into international markets by broadening their connections. The event, titled "Investment Tour," was organized by Özbahçeci Invest Club in partnership with the Small and Medium Business Development Agency (KOBİA) and featured 36 startups.
Six local startup projects were presented to potential investors during the event. The "Coffeein" project garnered significant interest from investors.
As a result of the evaluations conducted by the investors, the Coffeein startup won the "Most Successful Project" award! The startup's creators announced that they would continue to develop their project further and surprise users with exciting new features in the near future.
So, what is Coffeein?
Founded in 2024 by a young and ambitious team, Coffeein was designed to bring together coffee lovers, office workers, and those who cannot imagine their day without coffee, helping them save on their expenses.
Currently, the app has over 100 partners and more than 8,000 users. Coffeein offers two payment options for its users:
With the standard option, users can top up their account via a bank card, select a partner on the app, and scan the QR code on the Coffeein sticker at the venue to pay for coffee, cocktails, desserts, and other products. In return, users receive a cashback of 10-20% from the partners.
The second option is the Premium subscription, available for 1, 3, and 12 months.
A 1-month subscription costs 107 AZN, 3 months cost 221 AZN, and 12 months cost 1,070 AZN.
What does the 1-month subscription offer?
• Unlimited coffee for 1 month*
• Remote ordering feature
• Increased cashback rewards
• Ability to change the app icon
• Exclusive dark mode
* Unlimited coffee is subject to fair usage, allowing users to order 1 coffee every 5 hours.
Coffeein customers can set the preparation time for their coffee when ordering remotely and, even if present at the venue, can use this feature to pick up their coffee and sit down. By subscribing to the Premium plan, users save around 300-400 AZN per month on average. Additionally, Premium subscribers earn increased cashback when they make extra purchases from their balance.