Fans-CRM Azərbaycandan SEO mütəxəssi axtarır - OnlyFans üçün
Azərbaycanda CRM şirkəti SEO mütəxəssisi axtarır. Bu barədə elan Linkedin platformasında paylaşılıb. OnlyFans məzmun yaradıcıları üçün CRM xidməti təqdim edən Fans-CRM şirkəti elanı paylaşıb. Şirkət elanda SEO sahəsində təcrübəli mütəxəssisləri öz komandalarına dəvət etdiklərini açıqlayıb. İllik 12-24 min dollar maaş təklif olunan bu vəzifə, həm rəqəmsal marketinq sahəsində, həm də beynəlxalq bazarda fəaliyyət göstərən bir şirkətdə karyera qurmaq istəyənlər üçün fürsət kimi təqdim edilir.
Fans-CRM şirkətinin elan etdiyi SEO mütəxəssisi vəzifəsinə əsasən, mütəxəssis bu işləri yerinə yetirməlidir: əsas layihə və əlaqəli layihələr üçün semantik məlumatların toplanması və təhlili, ümidverici tanıtım istiqamətlərinin araşdırılması, kopirayterlər üçün texniki tapşırıqların hazırlanması və məzmun keyfiyyətinə nəzarət.
Vəzifələrə həmçinin veb səhifələrin “On-the-Page” optimizasiyası, kod və məzmunun tam optimizasiya prosesi, sürət və kod problemlərinin həlli, məhsul səhifələrinin dönüşüm potensialının artırılması daxildir. Rəqib araşdırması, bazar dəyərləndirilməsi, saytın axtarış görünürlüğünün təhlili, xarici linklərin genişləndirilməsi və uğurlu strategiyaların tətbiqi də əsas vəzifələrdəndir.
Fans-CRM şirkəti yaradıcı şəxslərə və şirkətlərə öz fəaliyyətlərini daha səmərəli şəkildə idarə etmək üçün kompleks həllər təqdim edir. Şirkətin CRM platforması idarəetmə, analitika, ünsiyyət və tanıtım sahələrini əhatə edir. Məqsəd, çoxsaylı alətlərdən istifadə ilə bağlı çətinlikləri aradan qaldıraraq istifadəçilərə birgə və effektiv bir sistem təqdim etməkdir.

Fans-CRM is looking for an SEO specialist from Azerbaijan - for OnlyFans
CRM company in Azerbaijan is looking for an SEO specialist. The announcement was shared on the Linkedin platform. Fans-CRM, a CRM service for OnlyFans content creators, shared the announcement. The company announced in the announcement that they are inviting experienced SEO specialists to their team. This position, which offers an annual salary of 12-24 thousand dollars, is presented as an opportunity for those who want to build a career in both the digital marketing field and a company operating in the international market.
According to the SEO specialist position announced by Fans-CRM, the specialist must perform the following tasks: collecting and analyzing semantic data for the main project and related projects, investigating promising promotional directions, preparing technical tasks for copywriters, and monitoring the quality of content.
The duties also include “On-the-Page” optimization of web pages, a complete optimization process of code and content, solving speed and code problems, and increasing the conversion potential of product pages. Competitor research, market evaluation, analysis of the site’s search visibility, expanding external links, and implementing successful strategies are also among the main tasks.
Fans-CRM provides creative individuals and companies with comprehensive solutions to manage their activities more efficiently. The company's CRM platform covers the areas of management, analytics, communication and promotion. The goal is to provide users with a unified and effective system by eliminating the difficulties associated with using multiple tools.