10-11 oktyabr 2024-cü il tarixlərində PAŞA Holding-in təşkilatçılığı ilə Bakı-da baş tutacaq “INMerge” Innovasiya Sammitində müasir texnoloqiya və biznesin gələcəyini formalaşdıran müxtəlif transformativ sahələr diqqət mərkəzində olacaq.
Belə ki, müzakirə olunacaq mövzular sırasında Fintech, Telekommunikasiya, E-ticarət, Süni intellekt, Marketinq, Insurtech kimi önəmli və hazırda trend hesab edilən mövzular olacaq. Bundan əlavə, "yeni iqdisadiyyat" vertikalında qabaqcıl texnoloqiyaların istehsal innovasiyasını necə idarə etdiyi kimi mövzular müzakirə olunacaq.
Sammit zamanı həyata keçiriləcək Startaplar müsabiqəsi 25.000$ mükafat fondunda malik olacaq. Bununla yanaşı, startap sahibləri həm investorlar tərəfindən investisiya, həm də PAŞA Holding tərəfindən əlavə 200.000$-dək yatırım əldə edə biləcəklər.
Xatırladaq ki, tədbirdə YouTube-un həmtəsisçisi Steve Chen, Amazon-un baş texnologiya direktoru Werner Vogels və Harvard Biznes Məktəbinin professoru Linda Hill kimi tanınmış spikerlər çıxış edəcək.

"INMerge" Innovation Summit is 1 month away!
At the "INMerge" Innovation Summit, which will be held in Baku on October 10-11, 2024 under the organization of PASHA Holding, modern technology and various transformative areas shaping the future of business will be in the spotlight.
Thus, important and currently trending topics such as Fintech, Telecommunications, E-commerce, Artificial Intelligence, Marketing, Insurtech will be among the topics to be discussed. In addition, topics such as how advanced technologies drive manufacturing innovation in the "new economics" vertical will be discussed.
The Startups competition, which will be held during the summit, will have a prize fund of $25,000. In addition, startup owners will be able to receive investment from investors and additional investment of up to $200,000 from PASHA Holding.
It should be noted that well-known speakers such as YouTube co-founder Steve Chen, Amazon's chief technology officer Werner Vogels and Harvard Business School professor Linda Hill will speak at the event.