KOBİA yeni investisiya portalını işə salıb
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) tərəfindən Azərbaycanda kiçik və orta sahibkarlıq subyektlərinin investisiya imkanlarını genişləndirmək məqsədilə investisiya portalı - www.invest.smb.gov.az yaradılıb.
Portalda müxtəlif investisiya layihələri və biznes ideyalar yerləşdirilib. Biznes layihəsi olan və investor axtaran, mövcud biznesini satmaq istəyən və müxtəlif layihələrə yatırım etmək istəyən investorlar portalın imkanlarından istifadə edə bilərlər.
İnvestisiya portalında istifadəçilər miqdarı bizneslərin növünü, investisiya miqdarını seçməklə axtarış edə bilərlər. Hazırda portalda 75 layihə, 1 investor, 7 biznes satışı, 1 françayzinq təklifi var.

28 November 2023 17:47
Investment portal www.invest.smb.gov.az was created by the Small and Medium Business Development Agency (SMB) in order to expand the investment opportunities of small and medium business entities in Azerbaijan.
Various investment projects and business ideas are posted on the portal. Investors who have a business project and are looking for investors, who want to sell their existing business, and who want to invest in various projects can use the opportunities of the portal.
In the investment portal, users can search the amount by selecting the type of businesses, investment amount. Currently, the portal has 75 projects, 1 investor, 7 business sales, 1 franchise offer.